Przejdź do treści

Pracownicy Instytutu

Dyrekcja Instytutu

brak elementów pasujących do kategorii

Sekretariat

mgr inż. Lidia Radwanek

Instytut Dziennikarstwa i Stosunków Międzynarodowych

lidia.radwanek@up.krakow.pl

mgr inż. Marzena Ryskala

Instytut Dziennikarstwa i Stosunków Międzynarodowych

marzena.ryskala@up.krakow.pl

Pracownicy Instytutu A-Z

Dariusz  Adamczyk, prof. UP

dr hab. Dariusz Adamczyk, prof. UP

Instytut Dziennikarstwa i Stosunków Międzynarodowych

ORCID:

0000-0002-3083-559X

dariusz.adamczyk@up.krakow.pl

dr hab. Joanna Bar, prof. UP

Instytut Dziennikarstwa i Stosunków Międzynarodowych

ORCID:

0000-0003-3256-8074

joanna.bar@up.krakow.pl
Sylwester  Bębas

dr Sylwester Bębas

Instytut Dziennikarstwa i Stosunków Międzynarodowych

ORCID:

0000-0002-0659-0895

sylwester.bebas@up.krakow.pl
Stefan  Bielański, prof. UP

dr hab. Stefan Bielański, prof. UP

Kierownik Interdyscyplinarnego Zespołu Badawczego

Instytut Dziennikarstwa i Stosunków Międzynarodowych

ORCID:

0000-0002-0182-2095

stefan.bielanski@up.krakow.pl

dr Karol Bieniek

Instytut Dziennikarstwa i Stosunków Międzynarodowych

ORCID:

0000-0002-6349-9385

karol.bieniek@up.krakow.pl
Paweł  Cieśla

dr Paweł Cieśla

Instytut Dziennikarstwa i Stosunków Międzynarodowych

ORCID:

0000-0001-9567-060

pawel.ciesla@up.krakow.pl
Dorota  Czakon-Tralski

dr Dorota Czakon-Tralski

Instytut Dziennikarstwa i Stosunków Międzynarodowych

ORCID:

0000-0002-7469-7379

dorota.czakon-tralski@up.krakow.pl
Ewa  Czerwińska-Jakimiuk

dr Ewa Czerwińska-Jakimiuk

Instytut Dziennikarstwa i Stosunków Międzynarodowych

ORCID:

0000-0003-2367-7965

ewa.czerwinska-jakimiuk@up.krakow.pl
Dariusz  Dąbek

dr Dariusz Dąbek

Instytut Dziennikarstwa i Stosunków Międzynarodowych

ORCID:

0000-0001-5702-0406

dariusz.dabek@up.krakow.pl
Piotr  Długosz, prof. UP

dr hab. Piotr Długosz, prof. UP

Instytut Dziennikarstwa i Stosunków Międzynarodowych

ORCID:

0000-0002-4875-2039

piotr.dlugosz@up.krakow.pl
Krzysztof  Gurba, prof. UP

dr hab. Krzysztof Gurba, prof. UP

Instytut Dziennikarstwa i Stosunków Międzynarodowych

ORCID:

0000-0003-0144-7886

krzysztof.gurba@up.krakow.pl
Anna  Kamińska-Malandain

dr Anna Kamińska-Malandain

Instytut Dziennikarstwa i Stosunków Międzynarodowych

ORCID:

0000-0003-3717-6985

anna.kaminska-malandain@up.krakow.pl

dr hab. Robert Kłaczyński, prof. UP

Instytut Dziennikarstwa i Stosunków Międzynarodowych

ORCID:

0000 0002 9150 9958

robert.klaczynski@up.krakow.pl
Tatiana  Krawczyńska-Zaucha

dr Tatiana Krawczyńska-Zaucha

Instytut Dziennikarstwa i Stosunków Międzynarodowych

ORCID:

0000-0001-6530-4206

tatiana.krawczynska-zaucha@up.krakow.pl
Liudmyla  Kryvachuk, prof. UP

dr hab. Liudmyla Kryvachuk, prof. UP

Instytut Dziennikarstwa i Stosunków Międzynarodowych

ORCID:

0000-0002-3083-4781

liudmyla.kryvachuk@up.krakow.pl
Przemysław  Łukasik

dr Przemysław Łukasik

Instytut Dziennikarstwa i Stosunków Międzynarodowych

ORCID:

0000-0003-2358-9770

przemyslaw.lukasik@up.krakow.pl
Grzegorz  Nycz, prof. UP

dr hab. Grzegorz Nycz, prof. UP

Instytut Dziennikarstwa i Stosunków Międzynarodowych

ORCID:

0000-0002-6579-4230

grzegorz.nycz@up.krakow.pl
Paweł  Ostachowski

Paweł Ostachowski

Instytut Dziennikarstwa i Stosunków Międzynarodowych

ORCID:

0000-0002-9187-5982

pawel.ostachowski@up.krakow.pl
Dorota  Probucka, prof. UP

dr hab. Dorota Probucka, prof. UP

Instytut Dziennikarstwa i Stosunków Międzynarodowych

Maria  Rożnowska

dr Maria Rożnowska

Instytut Dziennikarstwa i Stosunków Międzynarodowych

ORCID:

0000-0001-7863-870

maria.roznowska@up.krakow.pl
Jan  Rydel

prof. dr hab. Jan Rydel

Instytut Dziennikarstwa i Stosunków Międzynarodowych

ORCID:

0000-0002-9656-2192

jan.rydel@up.krakow.pl

dr Sabina Sanetra-Półgrabi

Instytut Dziennikarstwa i Stosunków Międzynarodowych

sabina.sanetra-polgrabi@up[.krakow.pl
Adam  Sawicki

prof. dr hab. Adam Sawicki

Instytut Dziennikarstwa i Stosunków Międzynarodowych

ORCID:

0000-0003-0651-2691

adam.sawicki@up.krakow.pl
Anna  Ślósarz, prof. UP

dr hab. Anna Ślósarz, prof. UP

Instytut Dziennikarstwa i Stosunków Międzynarodowych

ORCID:

0000-0001-5524-3227

anna.slosarz@up.krakow.pl
Jacek Sroka

prof. dr hab. Jacek Sroka

Przewodniczący Rady Dyscypliny Nauk o Polityce i Administracji

Instytut Dziennikarstwa i Stosunków Międzynarodowych

ORCID:

0000-0002-4432-3720

jacek.sroka@up.krakow.pl
Antoni  Szwed, prof. UP

dr hab. Antoni Szwed, prof. UP

Instytut Dziennikarstwa i Stosunków Międzynarodowych

ORCID:

0000-0002-8255-3308

antoni.szwed@up.krakow.pl
Justyna  Tomczyk

dr Justyna Tomczyk

Instytut Dziennikarstwa i Stosunków Międzynarodowych

ORCID:

0000-0002-1194-067

justyna.tomczyk@up.krakow.pl
Barbara  Węglarz

dr Barbara Węglarz

Kierownik ds. praktyk na kierunku Stosunki międzynarodowe

Instytut Dziennikarstwa i Stosunków Międzynarodowych

ORCID:

0000-0003-1159-6535

barbara.weglarz@up.krakow.pl